Emocje do samego końca

Kwestia utrzymania się naszego Orła w Bielskiej A klasie rozstrzygnie się w ostatniej, 26 kolejce zaplanowanej na 20 czerwca. Po sobotnim remisie z GLKS Wilkowice (3:3) znajdujemy się na 12 miejscu w tabeli i na dzień dzisiejszy spadek do B klasy nas nie dotyczy. Nasze utrzymanie zależy jednak od wyniku trzech spotkań mających się odbyć w sobotę. Od wyniku meczu naszego Orła z LKS Zapora Wapienica, będzie to trudne spotkanie ponieważ Wapienica znajduje się na 4 miejscu w tabeli, a mecz zostanie rozegrany na stadionie rywali. Kolejnym czynnikiem mającym wpływ na nasze utrzymanie będzie wynik spotkania KS Iskra Rybarzowice – MRKS Czechowice-Dziedzice II. Drużyna z Rybarzowic znajduję się na 13 miejscu w tabeli, jest zagrożona spadkiem i ustępuje naszej drużynie zaledwie 1 punktem. Ostatnią kwestią, która przesądzi o naszym pozostaniu lub spadku będzie wynik meczu między KS Międzyrzecze a GLKS Sokół Buczkowice. KS Międzyrzecze aktualnie zamyka tabele Bielskiej A klasy i traci do nas 3 punkty. Rywale z Rybarzowic oraz Międzyrzecza rozegrają ostatnie spotkanie przed własną publicznością, co zapewne wpływa pozytywnie na ich komfort psychiczny, ale jak to w piłce bywa – Dopóki piłka w grze, wszystko jest możliwe!

 

9 thoughts on “Emocje do samego końca

    1. Panie Bartku, jest nam niezmiernie miło, że kibicuje Pan naszemu Klubowi. Jednocześnie pragnę przypomnieć, że nie prowadzimy sprzedaży karnetów, a kobiety, dzieci i młodzież do lat 18 mają darmowy wstęp na teren obiektu. Pozdrawiam.

  1. Jest 23 czerwca, a ja nie wiem czy Kozy utrzymały się w a-klasie, bo jeśli spadła Porąbka i Jaworze to co dalej.

    1. Przepraszamy za kilkudniowe opóźnienie i zachęcamy do przeczytania najnowszego wpisu na naszej stronie dotyczącego drużyny seniorów. Pozdrawiamy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *