Podsumowanie roku 2016 w wykonaniu zawodników LKS „Orzeł” Kozy

szczesliwego-nowego-roku-tla-z-numerami-wisi-na-tle-sniegu-drewna_1048-4361

Podsumowanie roku 2016 w wykonaniu zawodników LKS „Orzeł” Kozy:
– PIŁKA NOŻNA: Trampkarze LKS Gimnazjum „Orzeł” Kozy występujący w III lidze śląskiej na koniec sezonu 2015/2016 zajęli 2. miejsce, w sezonie 2016/2017 3. miejsce. Juniorzy w sezonie 2015/2016 zajęli 7. miejsce w II lidze wojewódzkiej, a Juniorzy Młodsi 3. miejsce w III lidze wojewódzkiej w sezonie 2016/2017 oraz 2. miejsce podczas I Jesiennego Turnieju Piłki Nożnej Juniorów Młodszych, ustępując jedynie rówieśnikom z Podbeskidzia. Nasi Seniorzy pod koniec ubiegłego sezonu uplasowali się na 6. miejscu ,a po rundzie jesiennej zajmują 7. lokatę w B klasie. Poza wynikami sportowymi drużyny otrzymały komplet strojów meczowych, a na Seniorów czekają od przyszłego roku nowe dresy i kurtki.
– TENIS STOŁOWY: w sezonie 2015/2016 tenisiści stołowi występowali w III lidze i zajęli 14 miejsce, natomiast w obecnym sezonie grają w Lidze Okręgowej i nie mają sobie równych – po 11. kolejkach mają komplet punktów i zajmują 1. miejsce w tabeli.
– LEKKOATLETYKA: nowa sekcja, która działa od lipca i zrzesza ok. 30 zawodników. Klub jest członkiem Śląskiego Związku Lekkiej Atletyki, a nasi zawodnicy występowali w wielu zawodach na terenie województwa śląskiego i małopolskiego, zdobywając medale i poprawiając swoje rekordy życiowe.
– SZACHY: to również młoda sekcja działająca od września, która jest członkiem Śląskiego Związku Szachowego i zrzesza 27 młodych szachistów. Zawodnicy startują z powodzeniem w okolicznych turniejach i rywalizują z rówieśnikami w Powiatu Bielskiego i okolic. 3 zawodników posiada IV kategorię szachową.

Dzięki dotacjom z Gminy Kozy oraz z Ministerstwa Sportu i Turystyki, a także pomocy lokalnych firm klub wzbogacił się o nowy sprzęt sportowy.

Wszystkiego dobrego w Nowym Roku 2017. Sukcesów sportowych, dużo zdrowia i wytrwałości w dążeniu do zaplanowanych celów!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *