INFORMACJA

W porozumieniu z Beskidzkim Okręgowym Związkiem Piłki Nożnej została wycofana drużyna Juniorów Starszych LKS Orzeł Kozy z II Ligi Wojewódzkiej Juniorów.

Na pierwsze spotkanie, przed rozpoczęciem nowego sezonu 2016/2017, przyszło tylko dwóch zawodników.

Od lipca prowadzone były treningi przez nowego trenera, jednak ilość uczęszczających zawodników była niewystarczająca. Mając na uwadze okres wakacyjny, aby drużyna mogła się zorganizować , mecz pierwszej kolejki został przełożony na późniejszy termin. Jednak na drugi mecz zawodnicy się nie stawili, wtedy też została podjęta decyzja o wycofaniu drużyny z rozgrywek.

Jeżeli zawodnicy Juniorów Starszych, mimo wszystko, podejmą decyzję o chęci uprawiania piłki nożnej, to zapraszamy na treningi we wtorki i czwartki o godzinie 17.15., bowiem istnieje jeszcze możliwość zgłoszenia Juniorów Starszych do rozgrywek w sezonie 2016/2017, w czwartej lidze podokręgu Bielskiego. Warunkiem jest oddanie podpisanej deklaracji gry amatora do 05.09.2016 r. Zawodnicy niepełnoletni muszą mieć podpisaną deklarację przez rodziców bądź rodzica.

Kilkoro starszych Juniorów, którzy rozpoczęli treningi, kontynuują grę w drużynie Seniorów naszego klubu, a część młodszych zawodników trenuje z drużyną Juniorów Młodszych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *